Večeře
Večeře je stejně důležitá jako ostatní denní jídla, a proto ji tedy nevynechávejte. Respektujte svůj denní režim a večeřte přibližně 2 až 4 hodiny před spaním. Máte pauzu mezi večeří a spánkem ještě delší? Zařaďte druhou lehkou večeři. Ideální je kombinace zeleniny a bílkoviny, např. neslazený mléčný výrobek, vejce, tuňák ve vlastní šťávě apod.


Po náročném dni ale možná nemáte dostatek energie nebo inspirace na chutné recepty, bez večeře by to nešlo. Nevyspaný člověk není jen protivný a unavený, ale také hladový a sní asi o 30 % energie navíc, což při hubnutí nepomáhá. Kvalita večeře ovlivňuje vaši figuru i kvalitu spánku. Proto respektujte, co vám říká vaše tělo. Někoho budí ze spaní česnek, druhého luštěniny a třetího zase paprika. Co vám nedělá dobře, to večer nejezte. Večeře je posledním jídlem dne a je určitě škoda si celý den nevhodnou večeří pokazit. Složení večeře nepodceňujte, pomůže to nejen vašemu úspěšnému hubnutí, ale ovlivníte i kvalitu spánku.

Doporučujeme:   Katalog internetových www stránek |  Velký online internetový snář |  Katalog firem a společností |  Online kuchařka - recepty a inspirace online |  Katalog ubytování, penziony a hotely
Free Mp3 ke stažení zdarma |  Katalog internetových obchodů a e-shopů
© 2009 - 2023 Kucharka.vtipalek.net